Spiro Kanal Makina Parkuru

Demusan Havalandırma bünyesinde Spiro kanal imalatında kullanılan yuvarlak kanal makinası, yuvarlak dirsek makinası, plazma kesim makinası bulunmaktadır. Kare ve dikdörtgen kanal makinalarımız ile ilgili daha detaylı bilgiye ulaşmak için "Atölyemiz" başlığını inceleyebilirsiniz.

 

YUVARLAK KANAL MAKİNASI

Yuvarlak kanal makinamız istenilen çapta ve boyda kanal üretebilmek için özel olarak tasarlanmıştır. Makine yüksek kalitede birleştirme şekline sahiptir. Standart çaplarda ve sonsuz değişik ölçüde boru üretmek mümkündür. Üretilen kanal Eurovent ve Smacna standartlarına uygundur. Kesme işlemi bıçak ile yapılmaktadır. Kesme ünitesi pnömatik olarak çalışmaktadır. Form verme ve kapatma mekanik olarak tasarlanmıştır. Form verme anında soğutma sıvısı kullanılmaktadır.

 

YUVARLAK DİRSEK MAKİNASI

Yuvarlak kesitli fittingslerin plazma kesim makinesinde kesildikten sonra açılımlarını bir araya getirip kapatmaktadır. 0,4-1,2 mm kalınlığında dirsek, redüksiyon ve sonlandırma elemanları yapımında kullanılır. Bu makina üzerinde 2 adet çalışma istasyonu vardır; 1-Flanş İstasyonu (tekli ve çiftli) 2-Kapatma İstasyonu (fittingsi tamamlamak için) Profesyonel atölyeler için tasarlanmış olan yuvarlak dirsek kapatma makinası pratik ve seri bir makinedir.

 

PLAZMA KESİM MAKİNASI

Plazma Kesim Makinası 3.200 x 1.500 mm. çalışma alanı ile 2 eksen her türlü geometrik şekil kesme kabiliyetine sahiptir. 3 mm. ye kadar paslanmaz ve galvaniz saclar hassas, pürüzsüz kesilebilmektedir. Kesim esnasında oluşan cüruf ve duman kesici torç altında bulunan davlumbaz ile eksozt fanı sayesinde dışarı atılır.

Görseller

1
1
1
1
1

Etiketler

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım